TURİZMİN YENİ GÖZDESİ ÜNYE

Ünye Belediyesi ve Ünye Tanıtım Derneği işbirliği ile yapılan Ünye Reklam filmi görkemli bir gala ile kamuoyuna paylaşıldı.

Galaya katılan Kültür ve Turizm Bakanı-Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş’ta hazırlanan reklam filmine tam not verdi.

Ünyeli Yapımcı Selim Tuncer sahibi olduğu GENNA Ajans tarafından hazırlanan ve Ünye'nin tanıtımına ışık tutacak olan reklam filminin galası Atakale'de yapıldı. Ünye’nin keşfedilmeyi bekleyen birçok zenginliğinin anlatıldığı reklam filminin galasına Kültür ve Turizm Bakanı ve Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş'un yanı sıra Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün başta olmak üzere siyaset ve iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

Filmin galasına davet edilen sanat, spor ve basın dünyasından önemli isimler de Ünye'ye geldi. Emel Müftüoğlu, Niran Ünsal, Uğur Arslan, Behzat Gerçeker, Lara, Burcu Karadağ, Murat Makar, Fatih Mühürdar, İskender Bağcılar gibi sinema, tiyatro ve televizyon dünyasında birçok isim de galaya katıldı.

Dünyaca ünlü Neyzen Burcu Karadağ ayrıca, gala sonrası düzenlenen yemekte sahne alarak dinleyenleri mest etti.

İngilizce, Türkçe olmak üzere iki dilde hazırlanan, Arapça ve Farsça hazırlıkları süren reklamı izleyen Bakan Kurtulmuş, "Bu güzel filmi ortaya çıkaran, emeği geçen bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Belediye Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum. Gerçekten çok güzel bir tanıtım ortaya çıkmış. Ünye, Karadeniz'in şehirleri arasında hatta Türkiye'nin şehirleri arasında fiziki konumu başta olmak üzere tüm güzellikleriyle çok önemli bir şehrimiz. Ben de Ünye doğumlu biri olarak çocukluğumu burada geçiren biri olarak bilhassa bunları izleyince çocukluğumuzdaki o güzellikleri hatırladık. Biz de hemen Kültür ve Turizm Bakanlığımızın resmi internet sayfasına filmi koyarak Dünya'nın görmesini sağlayacağız" dedi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise "Aslında 3 yıl önce bu çalışmayı planladık ancak o zaman Ünye buna hazır değildi. Biz, üç yıl içinde birçok projeyi tamamladık. Bir Kültür Yolu projesi oluşturduk. Birçok tarihi binayı restore ettik. Doğamızı, Tarihimizi, Kültürümüzü öne çıkarak bir reklam filmi ortaya çıkardık. Şu anda Türkçe ve İngilizce versiyonları hazırlandı. Önümüzdeki günlerde Arapça ve Farsça dillerinde de hazırlanarak tüm Dünya'nın bu filmi görmesi sağlanacak" diye konuştu.

Ünye'nin Turizm Logosu Belli Oldu

Ünye'nin reklam filmi galasında ayrıca yine bir turizm logosu da hazırlanarak beğeniye sunuldu.

Salı Günü Tüm Kanallarda

Galası yapılan reklam filminin değişik sürelerde ki versiyonları tüm ulusal kanallarda Salı gününden itibaren yayımlanacak.


https://www.youtube.com/watch?v=JYPF9BfB1W4&t=12s
07.05.2018 | Okunma Sayısı:828