ÜNYE’DE YOL ÇALIŞMALARI BİR BİR TAMAMLANIYOR

Ünye’de göreve geldiği günden bu yana özelikle öncelikli talepler arasında yer alan yol çalışmalarına ağırlık veren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, çalışmaları yakından takip ediyor.

Özellikle üst mahallelerde beton yol çalışmaları yürütülüyor: uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen beton yol uygulaması ile hem uzun dönemde maliyetler aşağıya çekiliyor hem de daha konforlu bir ulaşım sağlanmış oluyor.

Bu kapsamda Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ocak, Belediye Meclis üyeleri ve Birim Müdürleri, Çakmak mahallesinde yapımı tamamlanan 2 bin 250 metrekarelik yolda incelemelerde bulundu.

Mahalle sakinleri tarafından coşku ile karşılanan Başkan Çamyar, üst mahallerden merkeze doğru hızlı bir şekilde çalışmaların devam ettiğini kaydetti. Başkan Çamyar, yaptığı açıklamada “Ünye’de ki tüm mahallelerimizde beton yol çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. Yapmış olduğumuz ihale kapsamı içerisinde %80’leri geçtik. Alt bölgelerimize doğru yaklaştık. Su kanalları ve V kanalları ile Çakmak mahallemizde de güzel bir çalışma gerçekleştirdik ve 2 bin 250 metrekarelik beton yol çalışmasını tamamlamış olduk. Hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.


21.10.2017 | Okunma Sayısı:835