Yükleniyor

KAYMAKAM GÜNEY’DEN BAŞKAN TAVLI’YA VEDA ZİYARETİ

A-
A+
Ziyaretler

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Aydın ili Söke ilçesi Kaymakamlığı görevine atanan Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya veda ziyaretinde bulundu.

Başkan Tavlı, “Samimi Gayretinizden Dolayı Teşekkür Ediyorum”

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’in veda ziyaretinde konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “İlçemizde görev süreniz boyunca hayırlı hizmetlere vesile oldunuz. Ünye’mizin bazı önemli eksikleri konusunda hem devletin elini güçlendiren, hem de yerel yönetimi işlerini kolaylaştıran noktada bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler sizlerden razıyız. Allah’ta sizden razı olsun. Yeni görev yerinizde başarılar diliyorum” dedi

Kaymakam Güney, “Ünye Her şeyin En İyisine Layık”

5 yıldan bu yana Ünye’de görev yapan ve Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Aydın ili Söke ilçesi Kaymakamlığına atanan Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ise veda ziyaretinde yaptığı konuşmada, “Ünye’de görev yapmak benim için hem güzel bir tecrübe oldu, hem de keyifle ve dolu dolu bir görev süresi geçirdik. Bizler mesleğimizin bizlere yüklemiş olduğu görev çerçevesinde yol gösterici, sistemin aksamadan işlemesini sağlayacak tedbirleri alan, hedef koyan, Sayın Valilerimizin riyasetinde iş ve işlemleri yürütmeye çalışıyoruz. Mülki idare merkezi hükümetin taşra teşkilatıdır. Bizler devlet aklı ile yerel dinamikleri uyum içerisinde tutarak hukuk çerçevesinde milletimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda da her zaman özellikle Ünye Belediyemizi ve Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Tavlı’yı yanımızda gördük. Görev süremiz boyunca bizlere katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Ünyelilere haklarımı helal ediyor, onların da haklarını helal etmesini diliyorum” dedi.

Veda ziyaretinde Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, hizmetleri anısına Kaymakam Güney’e plaket takdim etti.

Ziyaretler