Ünye Belediyesi Facebook Sayfası  Ünye Belediyesi Twitter Sayfası  Ünye Belediyesi Youtube Kanalı

Ünye

ÜNYE’DE YOL YATIRIMLARI REKOR SEVİYEYE ULAŞTI

Ünye Belediyesi son 39 ayda ilçenin en önemli ihtiyaçları arasında birinci sırada yer alan yol yatırımlarında rekor denilebilecek yatırımları hayata geçirdi.

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde göreve gelen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, ilçenin geleceğine dönük yatırımlarına hız verdi.

3 yılda biraz daha fazla sürede özellikle üst bölgelerde yapılan yol yatırımları vatandaşlar tarafından takdir topluyor.

Ordu’nun büyükşehir olması ile birlikte mahalle sayısı 18’den 85’e çıkan Ünye’de hizmetleri her noktaya eşit oranda dağıtmayı ölçü edinen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, ekibiyle birlikte 7 gün 24 saat mesai gözetmeksizin hizmetlerin hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi konusunda özen gösteriyor.

Bu çerçevede ilçenin dört bir yanında 39 ay gibi kısa bir sürede;

159 bin 198 metrekare beton yol,

237 bin 501 ton malzemeli yol bakım,

6 bin 263 metre yağmur suyu hattı,

2 bin 850 metreküp taş duvar,

550 metre perde duvar,

19,910 km yeni yol

18 bin 601 metrekare beton parke döşemesi yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

2019’a kadar ilçede yol ihtiyacı anlamında eksiğin kalmaması için programlı bir çalışma yürüten Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “İlçemizin yıllardır ötelenen sorunlarına el atıyoruz. Özellikle üst bölgelerimizde ki yollarımızda beton yol tercih ediyoruz. Beton yol 30 yıl bakım gerektirmeyen uygulamalardır. Böylece vatandaşlarımıza konforlu bir şekilde uzun yıllar kullanabilecekleri bir hizmeti sunmuş oluyoruz. Planlı ve programlı bir şekilde tüm mahallelerimize hizmet götürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

ÜNYE’DE YOL YATIRIMLARI REKOR SEVİYEYE ULAŞTI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ

AHMET ÇAMYAR

Ünye Belediyesi Ünye Nöbetçi Eczaneler
21.07.2017 / Günün Nöbetçi Eczanesi

Yamaner Eczanesi

Telefon: 3234075
CinFikir