Ünye Belediyesi Facebook Sayfası  Ünye Belediyesi Twitter Sayfası  Ünye Belediyesi Youtube Kanalı

Ünye

ÜNYE’DE BETON YOL YATIRIMLARI GÖZ DOLDURUYOR

Göreve geldiği ilk günden itibaren yatırımlara aralıksız devam eden Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, özellikle yol çalışmalarında önemli projelere imza atıyor.

Ünye’nin birçok noktasında yol çalışmaları aralıksız sürerken, ilçenin yüksek ve eğimli mahallelerinde ise beton yol yatırımları gerçekleştiriliyor. 30 Mart 2014 tarihinden bu yana ilçe genelinde 150 bin metrekareden fazla beton yol hizmete girdi.

Bu beton yollardan bir tanesi de Günpınarı Mahallesine yapıldı. 1000 metrelik toplamda 6 bin 500 metrekare beton yol bugün düzenlenen törenle hizmete açıldı.

GÜNPINAR MAHALLE MUHTARI HAYKIR, “MAHALLEMİZDE KONFORU YAŞIYORUZ”

Açılış töreninde konuşan Günpınarı Mahalle Muhtarı İlyas Haykır, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olduğunda herkes köy ve üst mahallelerin unutulacağını düşünüyordu. Oysa Ünye Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar, sayesinde hizmetlerle tanışmış olduk. Bugün bu eğimli ve zor arazide gerçekleştirdikleri bu beton yol hizmeti ile mahallemizde adeta konforu yaşıyoruz. Ben başta Ünye Belediye Başkanımız olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞKAN ÇAMYAR, “TÜRKİYE 15 YILDA TARİHİ YATIRIMLARA KAVUŞTU”

Günpınarı mahallesinde ki beton yolun açılışında konuşan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise, “15 yıllık Ak Parti iktidarı döneminde tüm Türkiye’de olduğu gibi yerel ölçekte de Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımları gerçekleştiriliyor. 16 Nisan’da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk oylaması sonucunda da Türkiye artık çok daha güçlü bir hale gelecek ve yatırımlar daha da hız kazanacak. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da bu kapsamda 13 Nisan Perşembe günü Ordu’ya geliyor. Ben bu vesile ile tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

BAŞKAN ÇAMYAR, “BETON YOL 30 YIL BAKIM GEREKTİRMİYOR”

Yol yatırımlarına hız verdiklerini ve 3 yıllık sürede birçok noktada yol hizmeti gerçekleştirildiklerini söyleyen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Biz yüksek v eğimli mahallelerimizde en az 25-30 yıl b akım gerektirmeyen beton yolları tercih ediyoruz. Bugün Günpınarı Mahallemizde ki beton yolun açılışını gerçekleştiriyoruz. Bunda sonra da yatırımlarımız artan bir hızda devam edecek. Ben tüm mahallemizin bu yolu güle güle kullanmasını diliyorum” diye konuştu.

KAYMAKAM GÜNAY, “ÜNYE BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARI TAKDİRE ŞAYAN”

Günpınarı mahallesinde yapımı tamamlanan beton yolun açılışında konuşan Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ise, “Ünye Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar’ın ilçe genelinde ki yatırımlarını takdirle karşılıyor ve tebrik ediyorum. Yol önemli bir yatırımdır. Çünkü insanları birbirine kavuşturan en önemli unsurlardan biridir. Ünye ilçemizde de her noktada yatırımların hızlı bir şekilde devam etmesini memnuniyetle karşılıyorum ve teşekkür ediyorum” dedi.

ÜNYE’DE BETON YOL YATIRIMLARI GÖZ DOLDURUYOR

BELEDİYE BAŞKANIMIZ

AHMET ÇAMYAR

Ünye Belediyesi Ünye Nöbetçi Eczaneler
21.07.2017 / Günün Nöbetçi Eczanesi

Yamaner Eczanesi

Telefon: 3234075
CinFikir