BAŞKAN TAVLI’DAN, “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM” KAMPANYASINA DESTEK

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve belediye personelleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destekte bulundular.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Coronavirüs ( Covid-19) ile mücadele kapsamında başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Milli Dayanışma Kampanyasına Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve belediye personelleri destekte bulundular.

Başkan Tavlı, Ziraat Bankası Ünye Şubesi’ne giderek parayı bizzat hesaba yatırdı ve imkanı olan vatandaşlara az ya da çok destek yapmaları çağrısında bulundu.

-“Şimdi birlik olma zamanı”-

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de de büyük bir mücadele verildiğini ifade eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Ülke olarak zorlu bir süreç yaşamaktayız. Her zorlukta millet olarak birlik olmayı başarıp, zorlukları yenen fedakar bir toplumuz. Bizde belediyemiz bünyesindeki personellerimizle bu kampanyaya destek olmak için üzerimize düşeni yaptık ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı kampanyaya destek verdik. Şimdi birlik olma vakti. İmkanı olan herkesi kampanyaya destek olmaya çağırıyorum.” dedi.

 


16.04.2020 | Okunma Sayısı:306