BAŞKAN GÜLER’DEN ÜNYE’YE ZİYARET

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye’de incelemelerde bulundu. Güler, OSB alanını yerinde incelemesinin ardın Ünye Belediyesi’ni ziyaret etti.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler aşırı yağışlar sonucu meydana gelen hasar ve zararları incelemek üzere ekibiyle Ünye'ye geldi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, aşırı yağışlar sonucu oluşan taşkın ve sel sularının yaptığı tahribat ve verdiği zararları yerinde incelemek üzere Ünye'ye geldi.

Başkanvekili, Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları, OSKİ Genel Müdürü ve birim müdürleri ile Ünye’ye gelen Başkan Güler, ilk olarak Organize Sanayi Bölgesi’nin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. Başkan Güler daha sonra Ünye Belediyesi’ni ziyaret etti.

-“Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum”-

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Başkan Mehmet Hilmi Güler’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Başkanım sizlere bu ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Ordu ve Ünye için gecenizi gündüzünüze katarak çalışmalarınıza devam etmektesiniz. İlçemizde yaptığınız gayretli çalışmalardan dolayı Ünyeliler adına sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

-“Çok şükür sorunsuz ve başarıyla atlattık”-

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye’de yaşan sel felaketinde ağır bir tahribat ve ağır bir tabiat sınavı yaşandığını belirterek, "Çok şükür sınavı başarıyla atlattık. En büyük tesellimiz can kaybı olmamasıdır. Mala gelen şeyi biz hallederiz. O gece kimse bir dakika gözünü kırpmadık, bu büyük felaketi daha büyük bir zarar ve zayiat verilmeden atlatılmasını sağladık. Ben arkadaşlara teşekkür ediyor ve geçmiş olsun diyorum. Başarılı bir sınav verdik. Hatta Ordu’yu aştık Terme’ye de yardımcı olduk. Ayrıca bütün Türkiye’ye örnek olduk. Biz güçlü bir belediye ve iliz. Bundan sonra da hedeflerimiz güçlü olacak. Bu bir geçmiş olsun ve nezaket ziyareti ama öncesinde de hizmetler yürüsün diye arkadaşlarımızla beraber geldik. Tam takım geldik. Genel Sekreterimiz, OSKİ Genel Müdürü, Genel Sekreter Yardımcıları ve aynı zamanda müdürlerle beraber geldik. Burada hizmetleri konuşalım. Sizlerin önerilerini de alalım istedik.” diye konuştu.


04.09.2019 | Okunma Sayısı:888